Iranian Society of Microbiology (ISM)
 
  RSS| SiteMap |English۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
پیام رئیس انجمنارسالچاپ برگشت

اساتید ارجمند، همکاران گرامی، عزیزان دانشجو

اعضای محترم

با عرض سلام

مراتب تشکر و قدر دانی خود و اعضای هیئت مدیره انجمن علمی میکروب شناسی  را به مناسبت حضور گسترده شما در کنگره  اردبیل و شرکت در مجمع عمومی انجمن تقدیم می دارد. بدون شک کنگره اردبیل یکی از همایش های کم نظیر در طول فعالیت  این انجمن می باشد.  این مسئله نشانگر جدیت و انگیزه های  قوی اعضاء  در فعالیت های علمی به شکل جمعی و در قالب همکاری انجمن با دانشگاهها  می باشد. هیئت مدیره با درک این مسئله در جهت پاسخ به این نیاز جمعی تلاش نمودند تا قدمهائی در این راه بردارند و با احترام به آراء و انتظارات اعضا ء ،  تمامی همت خود را در جهت ایفای وظیفه علمی در این انجمن  معطوف نمودند . به لطف خداوند،  نتایج کار  موفقیت آمیز بود. بر خود لازم می دانم از همکاری و زحمات اعضای هیئت مدیره در دور قبل آقایان دکتر بهمن تبرائی، دکتر محمد نیاکان،  دکتر رضا رنجبر و دکتر حسین دبیری صمیمانه قدر دانی نمایم.  در جلسه هیئت مدیره و  در فضائی کاملا صمیمانه از خدمات ارزشمند این همکاران تقدیر گردید.

برنامه هیئت مدیره جدید همکاری نزدیک با همه فعالان رشته میکروب شناسی از جمله اعضای با تجربه هیئت مدیره ادوار گذشته در این انجمن  می باشد.

هیئت مدیره انجمن در اولین جلسه خود بعد از انتخابات نسبت به تقسیم وظایف اعضاء  به ترتیب زیراقدام نمود:

1-دکتر غلامرضا ایراجیان -نایب رئیس

2-دکتر محمد مهدی اصلانی- دبیر

3-دکتر ایرج نیکو کار -خزانه دار و مسئول امور استانها

4-دکتر روحا کسری کرمانشاهی- آموزش و کارگاهها

5-دکتر علی مجتهدی - امور دانشجوئی

6-دکتر حسن شجاعی - همکاری های بین دانشگاهی

7-دکتر محمد مهدی فیض آبادی –امور بین الملل

بدون شک پیشرفت انجمن میکروب شناسی در گرو همکاری اعضای آن می باشد. این همکاری در سطوح مختلف با توجه به تقسیم مسئولیت ها در هیئت مدیره انجام پذیر می باشد. کلیه همکاران می توانند از طریق دفتر انجمن ، و یا مستقیما با اعضای هیئت مدیره در تماس و تبادل نظر باشند تا مجموعه ای که به خود آنان تعلق دارد مسیر ترقی را با اطمینان و شتاب بیشتری طی نماید.

دکتر محمد مهدی فیض آبادی

رییس انجمن میکروب شناسی ایران

 
انجمن ميكروب شناسی ايران

در سال 1345 گروهي از اساتيد ميكرو بشناسی در كشور ضرورت تشكيل نهادي براي سازماندهي مطالعات ميكروب شناسي را احساس نموده و انجمن ميكروب شناسي ايران را بنا نهادند. بعد از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، انجمن ميكروب شناسي ايران (ISM) در سال 1375 جهت تبادل اطلاعات باليني و جديدترين يافته هاي پژوهشي در زمينه ميكروب شناسي تشكيل گرديد. انجمن ميكروب شناسي ايران 2 مجله علمي معتبر را منتشر مي سازد كه عبارتند از مجله ميكروب شناسي ايران كه به زبان انگليسي منتشر مي شود و مجله ميكروب شناسي پزشكي ايران كه به زبان فارسي منتشر مي گردد.    ادامه مطلب>>

اخبار انجمن
معرفی پيشكسوتان انجمن

دکتر پرویز مالک نژاد در 15 تیر ماه 1322 در سنندج متولد شد. پس از اخذ دیپلم از دبیرستان مروی در مهرماه 1344 در رشته دامپزشکی دانشگاه تهران شروع به تحصیل کرد. در طول دوران تحصیل خود در این رشته، افتخار شاگردی پروفسور تاج بخش، پروفسور رفیعی، پروفسور نقشینه و پروفسور نشاط را داشتند. ایشان دوره تحصیلات دامپزشکی را در سال 1350 به پایان رساند و پس از اتمام دوران خدمت خود در شهرکرد، به عنوان استادیار در انستیتو رازی در بخش ویروس شناسی مشغول به فعالیت علمی شد. ایشان در سال 1354 وارد دانشکده پزشکی در رشته تخصصی میکروب شناسی شدند. ... ادامه


گالری

گالری فیلم
گالری تصویری
عضویت در خبرنامه
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید
ایمیل:
تلفن همراه:
تماس باما
آدرس تهران - خیابان کارگر شمالی - روبروی مرکز قلب - خیابان خیابان شهید دانش ثانی (مجد)- پلاک 15 واحد 2
تلفن: 88632456-021 - 09331446539
پست الکترونیکی : Info@Ism.ir
                       i.s.microbiologyy@gmail.com
دوستان ما
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران
آمار مراجعه به سایت: امروز: 277 | ماه جاری: 79951 | کل مراجعات: 1082710
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن ميكروب شناسي ايران می باشد.