Iranian Society of Microbiology (ISM)
 
  صفحه اصلی | SiteMap |English۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
 خبر ارسال چاپ برگشت

گزارش بازدید از پژوهشگاه رویان

 به نام خدا

 بدنبال  استقبال  همکاران و دانشجویان محترم  از دانشگاههای تهران، الزهرا،  انستیتو پاستور ایران،  شاهد، علوم تحقیقات آزاد اسلامی و علوم پزشکی شهید بهشتی در برنامه بازدید از انستیتو پاستور کرج    برنامه  بازدید  از پژوهشکده رویان به همت مدیریت امور دانشجویی انجمن میکروبشناسی ایران   در روز یکشنبه 24-2-1402  از ساعت 30-9 لغایت 30-11  هماهنگ  گردید. در  این  برنامه بازدید شرکت کنندگان از   همکاران و  دانشجویان محترم از دانشگاههای  شهید بهشتی، شاهد و علوم    تحقیقات   حضور  پرشوری داشتند.  بدینوسیله  از  همکاری  مسئولین این مرکز  با انجمن میکروبشناسی ایران خصوصا جناب اقای دکتر وثوق و سرکار خانم شاکری  کمال تشکر راداریم.

 در روز بازدید   با ارائه  اسلاید   توضیحات مفصلی  در رابطه با فعالیتهای  سه   زیر مجموعه  پژوهشکده رویان تهران ، اصفهان و مرکز   درمان ناباروری رویان ارائه شد.   در ادامه  در رابطه با ماموریت پژوهشگاه رویان  در زمینه پژوهش و توسعه  علوم و  فناوری  در زمینه های  زیست شناسی  تولید مثل، سلول های بنیادی و زیست فناوری  در سطح ملی و بین المللی، تجاری سازی  یافته  های پژوهشی  و درمان  بیماران نابارور و صعب العلاج   توضیحاتی داده شد.

 متعاقبا  در ادامه  شرکت کنندگان از برخی از آزمایشگاههای این مرکز از جمله  ازمایشگاههای مهندسی ژنتیک،  جدا سازی و ذخیره جنین و  بیولوژی اسپرم   بصورت حضوری بازدید کردند.

           با تشکر                   

مژده حاکمی والا     

 استاد گروه میکروبشناسی دانشکده پزشکی شهید بهشتی و مدیر  کمیته دانشجوئی انجمن میکروبشناسی ایران


1402/3/3


انجمن ميكروب شناسی ايران

در سال 1345 گروهي از اساتيد ميكرو بشناسی در كشور ضرورت تشكيل نهادي براي سازماندهي مطالعات ميكروب شناسي را احساس نموده و انجمن ميكروب شناسي ايران را بنا نهادند. بعد از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، انجمن ميكروب شناسي ايران (ISM) در سال 1375 جهت تبادل اطلاعات باليني و جديدترين يافته هاي پژوهشي در زمينه ميكروب شناسي تشكيل گرديد. انجمن ميكروب شناسي ايران 2 مجله علمي معتبر را منتشر مي سازد كه عبارتند از مجله ميكروب شناسي ايران كه به زبان انگليسي منتشر مي شود و مجله ميكروب شناسي پزشكي ايران كه به زبان فارسي منتشر مي گردد.    ادامه مطلب>>


برگزاری بیست و پنجمین كنگره بين المللی ميكروب شناسی

احتراماً به استحضار کلیه اساتید، همکاران و دانشجویان در مراکز آموزشی، پژوهشی و تشخیصی و واحدهای تولیدی و دانش بنیان در سراسر کشور می رساند بیست و پنجمین كنگره بين المللی ميكروب شناسی و رویدادهای جانبی آن از تاريخ ۶ لغايت ۸ شهریورماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می گردد.
لذا از تمامی پژوهشگران و دانشجویان دعوت می گردد تا جهت شرکت علمی در این همایش مهم که همچون سال های قبل با حضور گسترده اساتید داخلی و بین المللی برگزار می شود، نسبت به ثبت نام علمی و ارسال مقاله اقدام نمایند.
اطلاعات تکمیلی در خصوص محورهای کنگره و نحوه ارسال مقاله از طریق سایت بزودی از طریق دبیرخانه کنگره اعلام خواهد شد.

اخبار انجمن
معرفی پيشكسوتان انجمن

دکتر پرویز مالک نژاد در 15 تیر ماه 1322 در سنندج متولد شد. پس از اخذ دیپلم از دبیرستان مروی در مهرماه 1344 در رشته دامپزشکی دانشگاه تهران شروع به تحصیل کرد. در طول دوران تحصیل خود در این رشته، افتخار شاگردی پروفسور تاج بخش، پروفسور رفیعی، پروفسور نقشینه و پروفسور نشاط را داشتند. ایشان دوره تحصیلات دامپزشکی را در سال 1350 به پایان رساند و پس از اتمام دوران خدمت خود در شهرکرد، به عنوان استادیار در انستیتو رازی در بخش ویروس شناسی مشغول به فعالیت علمی شد. ایشان در سال 1354 وارد دانشکده پزشکی در رشته تخصصی میکروب شناسی شدند. ... ادامه


گالری

گالری فیلم
گالری تصویری
عضویت در خبرنامه
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید
ایمیل:
تلفن همراه:
تماس باما
آدرس تهران - خیابان کارگر شمالی - روبروی مرکز قلب - خیابان خیابان شهید دانش ثانی (مجد)- پلاک 15 واحد 2
تلفن: 88632456-021 - 09331446539
پست الکترونیکی : Info@Ism.ir
                       i.s.microbiologyy@gmail.com
دوستان ما
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران
آمار مراجعه به سایت: امروز: 116 | ماه جاری: 113974 | کل مراجعات: 1315586
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن ميكروب شناسي ايران می باشد.